Vintage 79

Vintage 79 to tradycyjny rodzaj PODSTAWOWEJ serii do pielęgnacji skóry, która czerpie z minionej tradycji to, co najlepsze i łączy z nowym i bardziej interesującym wyglądem, a przede wszystkim z nowymi, bardziej specjalistycznymi i skutecznymi formułami.

 

DEROUGE

DEROUGE Regenerująca Anty-starzeniowa - Linia Derouge została specjalnie stworzona dla podrażnionych, zaczerwienionych rodzajów skóry wykazujących problemy kosmetyczne powiązane z kuperozą.

 

PRIMALUCE

Ekskluzywna linia kosmetyczna- zarówno złuszczająca jak i rozjaśniająca, dzięki rewolucyjnemu połączeniu P.H.A., A.H.A., WHITE COMPLEX [biały kompleks] i NANOSTRUKTUR. Primaluce to stopniowy, sekwencyjny system złuszczający, zdolny do wygładzania, odbudowywania, rozświetlania i rozjaśniania skóry.

Supreme Lift

Supreme Lift to linia o nadzwyczajnym działaniu liftingującym i spulchniającym, która pozostawia skórę jędrną i nawodnioną oraz modeluje kontury twarzy. Zastosowana mieszanka składników aktywnych gwarantuje zaskakujące rezultaty.

ReveilLance

Wielozadaniowy zabieg dla skór dojrzałych - odpowiedź na największe zagrożenie ze współczesnej cywilizacji : wolne rodniki, które przechwytuje i neutralizuje. Poprawia samo-naprawcze zdolności skóry. Działa przeciwutleniająco, zapobiega uszkodzeniom błony komórkowej i białka strukturalnego.

 

Seductage 3D

Pierwszy na świecie Globalny Zabieg Anty-starzeniowy z 3-wymiarowym czynnikiem anty-starzeniowym T.A.F i nanostrukturami. Działa na skórę właściwą i w głębi skóry. Zmniejsza mikro-fałdy, zmarszczki i linie mimiczne oraz optymalizuje i wzmacnia wszystkie naturalne funkcje skóry.